fbpx

Про бренд

supportbypoustovit-about-2

Сучасна історія про рідне місто, нове покоління, про тих, хто створює новий світ і відкриває всім іншу Україну.

Поєднуючи в собі unisex, street-wear та базу для сучасного гардеробу, SUPPORT by POUSTOVIT – це не тільки про одяг. Світ змінюється, і цей проект – наша реакція та відповідь на те, що відбувається навколо.

Ми створюємо своєрідний міст між street fashion та повсякденністю, об’єднуючи кращу творчу молодь України. Ми пропонуємо високоякісний та максимально доступний продукт.

Так ми вважали 6 років тому, створюючи проєкт. Але 2022 року ці слова набули нових сенсів. Ми стали робити ще більше речей, присвячених Україні. Ще більше худі і футболок з українськими написами, прапорами та каштанами з’явилося на вулицях Києва та різних міст всього світу.

Що для нас важливо? Наша країна та її столиця, надзвичайні її мешканці, що непомітно для себе стали героями в умовах війни. Їхня підтримка один одного та відданість рідній країні. Це натхнення сучасним поколінням, їхнім способом життя, патріотизмом та вірністю собі.

Натхнення відповідальністю, середовищем, музикою, мистецтвом, вуличною та клубною культурою – усім, з чого складається життя, в якому існує наша проста мінімалістична естетика, демократичні ціни, надзвичайна якість тканин та друку, чесний позитив як головні акценти. 

Загальним натхненням першої колекції та постійним драйвером нашого стилю став Київ та його символiчнiсть для України.

“Наш проєкт – про сучасне поколiння, позитивне та творче. Всі, хто працює в команді  – це молоді люди з різних сфер діяльності: графiки, художники, музиканти, стилісти, фотографи. Це на мiй погляд найкращi та найбiльш актуальнi українськi таланти”,


— коментує куратор проекту Лілія Пустовіт.

  • У кошику нічого немає.